Žymų Archyvai: langai

PVC plėvelė langams: atsakymai į dažnai užduodamus klausimus

Plėvelė langams, stiklinėms durims, pertvaroms yra puikus sprendimas dekoruojant namų ar viešosios paskirties patalpų erdvę, o taip pat – siekiant suteikti daugiau privatumo.

Ar plėvelė langams tinka tik patalpų vidui?

Ne, ją galima naudoti ir viduje, ir lauke. Plėvelės naudojimo trukmė išorėje siekia apie 7 metus. Jos nebijo kritulių, drėgmės ir kitų gamtinių faktorių, todėl Jūsų langai, durys, pertvaros atrodys puikiai bet kokiu oru.

Kaip montuojamos plėvelės langams?

Priklauso nuo situacijos. PVC plėvelės gali būti dedamos ant lango, durų ar pertvaros išorinio paviršiaus (dar žinomas kaip pirmasis paviršius), arba į vidų (antrasis paviršius).

Ne visas plėveles galima dėti ant vidinio paviršiaus, bet daugumą. Todėl perkant verta pasitarti su mūsų konsultantais.

Išorinė lango plėvelės instaliacija gali užtikrinti geresnį grafikos matomumą. Ji taip pat sumažina akinimą, užtikrina, kad būsite apsaugoti nuo intensyvios UV spinduliuotės ypač saulėtomis dienomis.

Tuo tarpu montuojant langų plėveles iš vidaus, tai gali geriau apsaugoti plėvelę nuo išorės poveikio.  Antrąjį paviršių taip pat gali būti lengviau ir ekonomiškiau montuoti, jei langai yra aukščiau nei žemės lygis arba jei yra kliūčių, trukdančių montuoti ant pirmojo paviršiaus. Taip pat gali būti pirmojo ir antrojo paviršiaus įrengimo derinys, kad plėvelė dar geriau atliktų savo funkciją. Taigi, daug kas priklauso nuo Jūsų poreikių ir lango plėvelės tipo.

Kiek laiko galėsiu naudoti plėvelę langams?

Kokybiška, iš kruopščiai atrinktų žaliavų pagaminta plėvelė langams, durims, pertvaroms yra ilgaamžė. Ji tvirtai klijuojasi, išlieka sandari ir atspari mechaniniams pažeidimams, temperatūros svyravimams ir kitiems aplinkos veiksniams, todėl gali tarnauti ne vienerius metus. Žinoma, plėvelės ilgaamžiškumas priklauso ir nuo tokių veiksnių, kaip gaminio kokybė, kaip buvo atliktas plėvelės montavimas ir pan.

Ar įmanoma pašalinti plėvelę langams nepažeidžiant stiklo?

Tikrai taip. Durų ir langų plėveles pavyks pašalinti ir pakeisti naujomis nepažeidžiant stiklo paviršiaus. Tiesa, nerekomenduojame plėvelės nuimti savarankiškai, jei neturite tam reikalingų įgūdžių ir praktinės patirties. Verčiau šią užduotį patikėkite kompetentingiems, profesionaliems montuotojams: jie pašalins seną PVC lango plėvelę ir pasiūlys ją pakeisti nauja.

Įsigyti galima iš https://e-heliopolis.lt.