Kuo išsiskiria elektroninės cigaretės?

vienkartines elektronines cigaretesJeigu dažnai rūkote paprastą tabaką ir dabar norite rasti kokią nors naudingą alternatyvą, kuri jums padėtų mesti rūkyti arba bent jau primažinti, tuomet turbūt galvojate apie įvairius nikotino pleistrus arba knygas su patarimais „kaip mesti rūkyti“. Tačiau neretai tokie dalykai visiškai nepadeda ir žmogus grįžta prie savo senojo įpročio, kad ir kaip norėtų jo pagaliau atsikratyti. Tačiau dabar yra visai nebloga alternatyva tiems žmonėms, kurie nori pradėti rūkyti sveikiau ir sutaupyti šiek tiek pinigų. Tai yra elektroninės cigaretės. Šis naujas išradimas dar nėra sulaukęs tiek daug dėmesio, kiek iš tikrųjų yra vertas, kadangi neseniai buvo nustatyta, kad elektroninių cigarečių dūmas yra tikrai ne toks žalingas, kaip paprastų cigarečių, tad jas geriau rūkyti.

Koks elektroninių cigarečių skonis?

Daugelis žmonių, kurie perėjo prie elektroninių cigarečių, tvirtina, kad elektroninių cigarečių skonis yra net gi geresnis nei paprastų cigarečių. Negana to, dabar atsirado ir tokie išmanieji įkrovėjai, kurie leidžia pačiam rūkytojui nusistatyti, koks gi turėtų būti e cigaretės dūmas – ar labai mažas, ar labai erdvus. O kalbant apie skirtingus elektroninių cigarečių skonius, čia taip pat bus iš ko pasirinkti, kadangi dabar yra gaminami skysčių buteliukai, kuriais reikia papildyti elektroninę cigaretę, norint išgauti vieno ar kito skonio dūmą. Patys populiariausi dabar yra vaisių skonių dūmai, tačiau neretai žmonės išmėgina ir cigaro skonį, Koka Kolos skonį ir daugelį kitų. Visą šiuo metu parduodamų skonių sąrašą galite pamatyti internete, elektroninėje parduotuvėje, kuri parduoda elektronines cigaretes. Tačiau skoniai labai dažnai skiriasi ir yra pagaminami nauji, kokybiški skysčiai.

Kur galima įsigyti elektronines cigaretes?

Yra specializuotų parduotuvių, kuriuose prekiaujama elektroninių cigarečių komplektais, tačiau manoma, kad visgi pigiausiai galite įsigyti elektroninę cigaretę internete, kur yra specializuotos tokių cigarečių parduotuvės. Ten rasite ir skirtingus komplektus kiekvieno žmogaus skoniui, ir taip pat gausybę reikalingų priedų, tokių kaip e-filtrai, skysčiai, baterijos ir kapsulės. Iš pradžių viską, ko reikia jūs rasite nusipirkę norimą elektroninės cigaretės komplektą, kuris dabar kainuoja maždaug 150 Lt, tačiau vėliau, jei norėsite kokių priedų, toje pačioje elektroninėje parduotuvėje galėsite įsigyti juos be jokių problemų už jums priimtiną kainą. Negana to, jeigu dažnai ten apsipirkinėsite, tuomet galite gauti ir specialių nuolaidų kodų, kurie jums leis apsipirkti dar pigiau.