Pagrindiniai elektroninių cigarečių privalumai

el cigareteSvarstote, ar tikrai verta išmėginti elektronines cigaretes? Jeigu daug metų jau rūkėte paprastas cigaretes ir tikrai norisi atsikratyti šios priklausomybės, tuomet dabar tą galite padaryti, pereidami prie šiek tiek sveikesnio varianto – elektroninių cigarečių. Jas galima kur kas geriau reguliuoti, nei paprastas cigaretes ir dūmas yra visiškai kitoks, tad galite sau leisti gyventi šiek tiek sveikiau. Beje, elektroninės cigaretės ir nekainuos tiek daug, kaip paprastos.

Nuo ko pradėti?

Iš pradžių jums reiktų apsilankyti arba specializuotoje elektroninių cigarečių parduotuvėje, arba internetinėje parduotuvėje, kur jos yra parduodamos. Dauguma žmonių teigia, kad internete elektronines cigaretes galima įsigyti kur kas pigiau, nei specializuotose parduotuvėse, kadangi čia prekės yra siunčiamos arba tiesiai iš užsienio, arba pardavėjai turi sutartis su gamintojais, kad galėtų prekiauti prekėmis pigiau – taigi, dabar internetu galite įsigyti savo norimą elektroninių cigarečių komplektą už maždaug 150 Lt. Yra skirtingų rūšių komplektai, tačiau jie visi panašūs tuo, kad yra pakrovėjas (dažnai net keli skirtingi pakrovėjai), skystis elektroninės cigaretės dūmams, ir, žinoma, taip pat yra ir viena arba dvi elektroninės cigaretės. Dažniausiai kokybiškesniais laikomi tie komplektai, kurie turi vieną gerą elektroninę cigaretę, o ne dvi. Tačiau jei kalbėtume apie kokybę, tuomet verta paminėti, kad geriausią reputaciją šiuo metu rinkoje turi elektroninės cigaretės iš Italijos.

Iš ko galima rinktis?

Elektroninių cigarečių komplektų yra pačių įvairiausių – dažniausiai viename komplekte yra arba viena, arba dvi elektroninės cigaretės. Jeigu norite iš karto turėti dviejų skonių cigaretes, tuomet geriau būtų pirkti su dviem. Tuomet galėsite eksperimentuoti su visa gausybe skonių – elektroninių cigarečių skysčiai yra gaminami ir vaisių skonių, ir cigarečių, cigarų, maisto, gėrimų ir t.t. Kitaip tariant, tikrai nustebsite, kiek visokiausių skonių yra prigaminta, tad turėsite nemenką malonumą išsirenkant savo mėgstamiausią.

Dabar galite rasti ir neblogų akcijų, kurios leis jums nusipirkti elektroninę cigaretę vos už trisdešimt litų, nors įprasti komplektai kainuoja apie du šimtus. Jums tereikia užsukti į elektroninę parduotuvę, kuri yra specializuota būtent tokioms prekėms ir užsisakyti savo norimus produktus, kurie bus visiškai nemokamai atsiųsti jums tiesiai į namus. Jeigu norėsite vėliau įsigyti kokių nors priedų, tuomet taip pat galėsite taip padaryti labai greitai ir saugiai atsiskaitydami internetu. Taip pat šaunu yra tai, kad lojaliems pirkėjams taikomi specialūs nuolaidų kodai.