Greitasis kreditas – galimybė greitai papildyti savo piniginę

Greitas kreditas

Už lango – XXI amžius, kai, naudodamiesi internetu, atliekame daugybę skirtingų operacijų, galime įsigyti, beveik, bet kurią reikalingą prekę ar paslaugą, susimokėti mokesčius ir kt. Greitieji kreditai internetu – taip pat ne išimtis. Kaip ir teigia straipsnio pavadinimas – tai galimybė greitai papildyti savo piniginę. Tačiau, prieš imdami paskolą internetu, turite būti sąžiningi ir atskaitingi ne tik paskolos teikėjui, bet ir sau.

Tuo labiau, kad atskaitingumo lygis, kitaip tariant, dokumentų ir informacijos, reikalingos pateikti greitųjų kreditų įmonei, kiekis – iš tiesų mažas. Tad Jūsų atsakomybė – kritiškai įvertinti savo mokumą, nesvarbu, ar imtumėte nedidelę vartojimo paskolą ar siektumėte gauti kur kas didesnę paskolą būsto remontui ar automobilio įsigijimui.

Kokios yra greitųjų kreditų ir paskolų rūšys?

Greitieji kreditai ir paskolos – paprastos ir greitos priemonės, gauti pinigų reikalingiausioms ar netikėtoms išlaidoms padengti. Pagrindinis šių kreditavimo būdo privalumas – greitumas. Kitas privalumas – mažas dokumentų kiekis, reikalingas, siekiant gauti paskolą. Trečias palankus paskolos gavėjui aspektas – dažniausiai, paskola suteikiama be užstato. Tai lemia mažesnis, nei paskolų, teikiamų bankuose, dydis. Taip yra todėl, kad skolinamos sumos maksimumas – taip pat mažesnis.

Greitųjų kreditų ir paskolų įmonės gali būti:

  • standartinių platformų pobūdžio;
  • vadinamųjų fizinių asmenų tarpusavio (P2P) paskolų sistemos pobūdžio.

Pastarosios sistemos principu veikia ir Finbee tarpusavio skolinimo platforma. Pakalbėkime daugiau apie šią paskolų sistemos rūšį. Minėtasis trumpinys (P2P) anglų kalba iššifruojamas, kaip Peer-to-peer. Lietuviškai šis terminas verčiamas, kaip žmogaus–žmogui skolinimo būdas. Jis patogus dėl to, kad pats šio principo veikimo būdas lemia mažėjančias palūkanas. Taip yra dėl to, kad būsimieji Jūsų paskolos suteikėjai (platformos veikloje dalyvaujantys investuotojai) varžosi tarpusavyje, kieno siūlomą finansinį sprendimą priimsite. Toks aukciono principas muša palūkanas.

Kokiems tikslams finansuoti, galite gauti greitąją paskolą?

Tikslai gali būti patys įvairiausi. Skolintis galite verslo pradžiai ar netikėtai iškilusioms, ne itin didelėms, verslo reikmėms padengti. Taip pat pasiskolinti galite, jeigu Jums reikalingas būsto remontas ar norite įsigyti naują automobilį. Vis labiau populiarėjanti, paskolas teikiančių bendrovių paslauga – paskolų refinansavimas. Jis gali padėti, jeigu netenkina šiuo metu turimos paskolos įmokos arba iškilo problemų su jos grąžinimu. Finansavimas, skolinantis iš greitųjų kreditų įmonių, teikiamas ir kitiems trumpalaikiams poreikiams padengti, o, kai kuriais atvejais, galite gauti finansavimą ir ilgalaikiams tikslams, reikalaujantiems papildomų finansų, pasiekti.

Tačiau, pasikartosime, kad, kiekvienu atveju, atsakomybę už savo finansinius įsipareigojimus, ant savo pečių nešate Jūs. Todėl, pavyzdžiui, nusprendę pasiskolinti smulkiojo verslo pradžiai, turėtumėte, visų pirma, išsirinkti potencialiai perspektyvią verslo šaką. Antra vertus, turite pagalvoti, ar Jūsų planuojamas verslo modelis – aktualus ir patraukiantis šiuolaikinio vartotojo dėmesį, bei atitinkantis jo poreikius?

Kaip neapsigauti, renkantis greitųjų kreditų teikėją?

Labai daug sužinoti apie greitojo kredito teikėją, galite, pasikliaudami jo reputacija. Patikimos bendrovės privalo pateikti visus statistinius duomenis ne tik apie savo taikomas palūkanas, bet ir apie administravimo, sutarties sudarymo ir kitus galimus mokesčius. Skaidrumą garantuoja ir galimybė matyti galimų Jūsų paskolos finansuotojų (jei renkatės tarpusavio skolinimo platformą) statistiką: taikomas palūkanų normas, terminus, užstato būtinybę arba jo nebuvimą.

Atsižvelgę į visus šiuos kriterijus, ir atidžiai išstudijavę paskolas teikiančios bendrovės viešai prieinamą informaciją, galite sudaryti sutartį. Tačiau ir ją pasirašinėkite tik atidžiai perskaitę visas sąlygas ir kritiškai įvertinę savo mokumą bei paskolos grąžinimo galimybes. Kaip žinia, atsarga gėdos nedaro.