Žymų Archyvai: šeima

Senelių namai – kaip išsirinkti tinkamiausius?

seneliu namaiSenelių globa yra itin aktuali ir jautri tema daugelio šeimų gyvenime. Ne paslaptis, jog senjorų priežiūra reikalauja ne tik laiko, nemažai fizinių ir psichologinių jėgų bei kantrybės, bet ir nemenkų teorinių bei praktinių žinių, ypač jei senoliai kenčia nuo įvairių sveikatos sutrikimų ar fizinių negalių.

Visgi, toli gražu ne kiekvienas yra pajėgus deramai pasirūpinti savo garbaus amžiaus artimaisiais. Alternatyva, leidžiančia užtikrinti tinkamas senjorų gyvenimo sąlygas bei reikalingą priežiūrą, tampa seneliu namai.

Tačiau kaip nesuklysti renkantis iš tiesų komfortabilią ir jaukią globos įstaigą, galinčią pasiūlyti kokybiškas bei profesionalias rūpinimosi senjorais paslaugas? Bene pats geriausias būdas įsitikinti, jog senelių namai atitinka visus Jūsų keliamus kriterijus, o artimieji tikrai sulauks deramos priežiūros ir jausis patogiai – aplankyti dominančią įstaigą ir susipažinti su jos vadovais bei personalu. Itin pravartu iš anksto pasiruošti rūpimų klausimų sąrašą – šitaip būsite tikri, jog pasiteiravote dėl visų svarbių aspektų. Nebijokite klausti! Senelių globa užsiimančios organizacijos vadovai turi suteikti visą Jums rūpimą informaciją apie savo veiklos viziją, teikiamas paslaugas, darbuotojų komandą, įkainius ir kitus aktualius klausimus. Jei turite galimybę, pabendraukite ir su aptarnaujančiu slaugos personalu – juk senelių globayra būtent šių darbuotojų kasdieninė atsakomybė. Taip pat, lankydamiesi  pasirinktoje įstaigoje, visuomet atkreipkite dėmesį į tokius dalykus:

Skaitykite toliau