Naktinis video registratorius

registratoriusRenkantis video registratorius dažnai tenka galvoti, kuo brangesnis skiriasi nuo pigesnio, kodėl mažesnės raiškos prietaisas vis tiek kainuoja daugiau, tačiau parametrų yra labai daug ir įvairių, o tiems, kurie važinėja naktį reikalingi būtent tamsiu paros metu geresnes savybes rodantys auto registratoriai.

Užtikrinti kokybę naktį tikrai nepakaks vien tik didelės raiškos, didelio įrašymo greičio ir gero stabilizatoriaus. Čia reikalingas ir gana didelis auto registratoriaus jautrumas, kadangi prastame apšvietime turi būti gerai įžiūrimos ir smulkios detalės, kurios ne visada pastebimos net ir akimis.

Dažnai girdima, kad naktiniai auto registratoriai yra labai brangūs, tačiau kuomet taikoma kokia nors akcija, video registratorius puikiai tinkantis naktiniam filmavimui gali kainuoti tiek pat, kiek ir paprasčiausias kasdienio naudojimo auto registratorius, kuriuos turi įsigiję dauguma žmonių. Be akcijos, žinomi, naktį tinkami naudoti vaizdo registratoriai yra šiek tiek brangesni nei mažesnio jautrumo prietaisai, tačiau skirtumas nėra ypatingai didelis, o nauda tikrai stipriai jaučiama.

Neretai pasitaiko tokių situacijų, kuomet siūlomi tokie auto registratoriai, kurie turi įmontuotas LED lemputes ir dėl to yra vadinami naktiniais. Iš tiesų, tokie prietaisai nėra geri, jų lemputės mažai kuo padeda, o netgi atvirkščiai, atspindys nuo lango gali akinti tiek vairuotoją, tiek kitus eismo dalyvius, judančius priešinga kryptimi. Vietoj LED lempučių savo darbą puikiai atlieka automobilyje esantys žibintai (nesvarbu, kokio tipo, gali būti tie patys LED), o norintiems daugiau naudos ir aiškumo vėlgi teks ieškoti prietaiso, kurio vaizdo jautrumas yra geresnis.

Jeigu esate vienas iš tų, kurie daug laiko kelyje praleidžia tamsiuoju paros metu – auto registratoriai galintys geriau filmuoti naktį turėtų būti Jūsų prioritetas. Jei manote, kad tai per brangu – palaukite, kuomet bus taikoma akcija – video registratorius naktiniam filmavimui turėtų kainuoti tiek pat, kiek ir pats paprasčiausias video registratorius, o tokią progą praleisti būtų tikrai didelė nuodėmė.